Barrelfit broek met steekzakken en fake klepzakken achter. De broek heeft 2 zijzakken met een rits op de broekspijpen en verstelbare bandjes aan de onderkant die zorgen voor een extra pofeffect.
Camouflage broek op enkellengte, gemaakt van stevige stretch-katoen. De broek heeft een elastische tailleband met een veterkoord, klepzakken aan de zij- en achterkant en een elastische zoom aan de onderkant.
Blousejasje gemaakt van een stoere taftkwaliteit. Het jack heeft heeft korte gevoerde ballonmouwen, een dubbele striksluiting van ribsband en een rimpeling aan de achterkant van de mouwen die zorgt voor een extra balloneffect.
Neopreen jas in een luipaardprint. De jas heeft een reverskraag, een knoopsluiting met grote knopen en klepzakken op de voorkant. NB alles van Dame Blanche valt 1 maat kleiner. Dus heb je maat 38, neem dan 40.
Relaxed fit gevoerde maxi rok, gemaakt van tule. De rok heeft een elastische tailleband, een 'mini stripes'-print rond de taille, een grote 'SMILE' print aan de voorkant, een 'LOVE' print aan de achterkant en een raw-edge zoom.